Δεύτερη Κυριακή του Οκτώβρη και οι παραλίες στην Κρήτη είναι σχεδόν γεμάτες! Το θερμόμετρο και σήμερα, παρά τη συννεφιά, ήταν σε υψηλά για την εποχή επίπεδα.
Χαρακτηριστική είναι η φωτογραφία που ανάρτησε από τα Μάταλα ο Μιχάλης Τζανάκης.
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121399572_3289871094393607_645372764494949050_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeGDnvTGMZWysN8rCW4xDjCOXBezRmcXfZtcF7NGZxd9m0ajdvWBueQnGd-3Ii0h2LEJHootd_HKneILePf-BGoq&_nc_ohc=P5FotFu2Lw0AX8BLOtV&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=3328ae74fc97cfd8b61deddfedc4bf3b&oe=5FA95D40)
Δεύτερη Κυριακή του Οκτώβρη και οι παραλίες στην Κρήτη είναι σχεδόν γεμάτες! Το θερμόμετρο και σήμερα, παρά τη συννεφιά, ήταν σε υψηλά για την εποχή επίπεδα.
Χαρακτηριστική είναι η φωτογραφία που ανάρτησε από τα Μάταλα ο Μιχάλης Τζανάκης.